Menü Kapat

FLS-16-60-T-24V

1,60$ KDV hariç

Güç Kaynağı: 24 VDC

Renk Sıcaklığı: Seçenekler vardır.

LED Miktarı: 60 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 16 x 1000 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 10 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Akım Korumalı

Alüminyum çubuk LED FLS-16-60-T-24V modeli 24 volt ile çalışır. Bunun için standart tip bir adaptör almanız yeterli olacaktır. Ancak burada toplam güce yani Watt değerine dikkat etmelisiniz. Gereksiz yere büyük seçilen bir adaptör aşırı masrafa neden olurken düşük güçlü bir cihaz da 24v çubuk led modelini çalıştıramaz.

Ürünü çok fazla alanda kullanabilirsiniz. Örneğin ürün, otel lobisi banko aydınlatma, tavan ışık havuzu, barisol uygulaması gibi projelerde alanın atmosferini değiştirir. Ayrıca bu model, evlerde led ışıklı TV ünitesi için de yaygın şekilde tercih edilir. Özel seçtiğiniz ışık renginin mobilyalara uygun olmasına dikkat etmeyi unutmayın.

Alüminyum Çubuk LED: FLS-16-60-T-24V (Farklı Renk Seçenekleri ile)

Ürün 16 mm genişliğe ve 1 metre uzunluğa sahiptir. Işık kaynağını, 10 cm işaretlenmiş yerlerden kopararak bağımsız olarak montaj yapabilirsiniz. Tam tersi durumda da uçlarından birbirine seri olarak lehimleyebilirsiniz. 1 metrelik alüminyum çubuk LED modelleri elektrik firmalarının olmazsa olmazıdır. Çünkü kolay montaj seçenekleri işini kolaylaştırır.

Alüminyum çubuk LED çeşitleri arasında olan model akım koruması ile dengesiz elektrikte yüksek dayanıklılık gösterir. Alüminyum PCB ise ürünün aşırı ısınmasının önüne geçer. Uzun yıllar kullanım sunan FLS-16-60-T-24V, yüksek performansı ile doğaya dosttur. Sonuç olarak ucuz fiyatlı aydınlatma ürünü, çevreyi ve cüzdanınızı aynı anda korur.

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi Seçenekleri LED Miktarı Kesilme Aralığı Ölçü
FLS-16-60-D-24v 24 VDC Sabit Gerilim 60 10 cm 16×1000 mm

Bir metre için üzerinde 60 LED bulunan aydınlatma kaynağı, maksimum ışık performansını hedefler. 60 ledli çubuk led modelini dış cephede kullanmanız da mümkündür. Fakat bu durumda polimer kaplama, geçirimsiz led kasa, kapak gibi detaylara ihtiyacınız olur. Ancak IP korumalı bir ürünü açık alanlarda tercih etmelisiniz.

Aydınlatma ihtiyaçlarınız varsa siz de çubuk led üreticisi cubukled.com ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Hızlı bir şekilde size profilli led, 24v çubuk led aydınlatma ve alüminyum çubuk led fiyat konularında dönüş yaparız.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

,

Taban PCB Ölçüleri

Model

FLS

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.