Menü Kapat

FLS-16-60-T-12V

Güç Kaynağı: 12 VDC

Renk Sıcaklığı: Seçenekler vardır.

LED Miktarı: 60 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 16 x 1000 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 5 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Akım Korumalı

Akım korumalı ekonomik barled modeli FLS-16-60-T-12V, oldukça yaygın alanı olan 12v DC elektrik enerjisi ile çalışır. Bu arabalarda bulunan akü voltajı ile ayındır. Bundan dolayı ürünü araçların iç kısımlarında aydınlatma sağlamak için kullanabilirsiniz. 1 metre boyu olan ürünü, 5 cm’de bir kesebilirsiniz. Böylece dar alanlarda 5 cm’lik bağımsız parçaları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Klasik 12v ampulleri bu parçalarla değiştirebilirsiniz. Böylece araba barled ile modernize etmiş olursunuz.

Araç barled olarak anlattığımız ürünü ev ve iş yerlerinde de değerlendirebilirsiniz. Çünkü kartonpiyer tavan aydınlatma, TV ünitesi aydınlatma gibi, gizli ışık havuzu projelerinizi evinizin havasını değiştirir. Ayrıca iş yerlerinizin etkileyici görünmesini istiyorsanız gergi tavan uygulaması, reklam levhası aydınlatma, kolon ışıklandırma veya çerçeve ışık gibi seçenekleri de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Akım Korumalı Ekonomik Barled: FLS-16-60-T-12V (Farklı Renk Seçenekleri ile)

Uygun fiyatlı barled üzerinde 60 adet LED ile birlikte gelir. Güçlü ışık elde edebileceğiniz modeli, hem genel aydınlatma hem de dekoratif aydınlatma için tercih edebilirsiniz. 12v barled aydınlatma, teknolojisi gereği daha az elektrik ile etkin performans sergiler. Sonuç olarak içeriğinde doğaya zararlı malzeme bulunmayan barled, bütçenize de dosttur.

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi Seçenekleri LED Miktarı Kesilme Aralığı Ölçü
FLS-16-60-T-12v 12 VDC Sabit Gerilim 60 5 cm 16×1000 mm

1 metrelik barled ile yapacağınız aydınlatma tasarımlarının bir sınırı yoktur. Olay tamamen sizin hayal gücünüze kalmıştır. bakın, düşün, planlayın ve 60 ledli barled ile aydınlatın. FLS-16-60-T serisi ile objelerinizi görünür hale getirirken görsel etki için dekor yapın.

Model, akım koruma özelliği sayesinde sanki etrafında elektriksel bir koruma kalkanı varmış gibi çalışır. Bu da uzun ömürlü olmasını sağlar. Tüm LED aydınlatma ihtiyaçlarınız için toplu barled satışı yapan cubukled.com sitemiz sayesinde bize ulaşabilir, 12v barled fiyat ve özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

,

Taban PCB Ölçüleri

Model

FLS

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.