Menü Kapat

FLS-12-30-D-12V

Orijinal fiyat: 1,25$.Şu andaki fiyat: 1,10$. KDV hariç

Güç Kaynağı: 12 VDC

Renk Sıcaklığı: Seçenekler vardır.

LED Miktarı: 30 ad/mt

Taban PCB Ölçüleri: 12 x 1000 mm Alüminyum

Kesilme Aralığı: 10 cm

Öne Çıkan Özellik: Ekonomik, Voltaj Korumalı

12v çubuk led FLS-12-30-D-12V modeli, alüminyum bir tabana sahiptir. Ürün tabanı hem soğutucu hem de elektronik devre kartı olarak kullanılmaktadır.  12 v çubuk led üzerinde oluşan ısıyı doğal yollar ile kendinden uzaklaştırdığı için uzun yıllar kullanım hedefler.

Ürün tabanı 12 mm genişliğe sahiptir. Arzu ettiğinizde bu ürünü uygun ölçülerde led profil içerisine yerleştirebilirsiniz. FLS-12-30-D-12V, standart olarak 1 metre boyundadır. 1 metrelik çubuk led modelini 10 cm işaretli yerlerden keserek kısaltabilirsiniz. 1 metreden uzun montajlarda ise artı ve eksi kutuplarından uç uca seri şekilde birbirine ekleyebilirsiniz.

FLS-12-30-D serisi ürün 12 volt DC elektrik ile çalışır. Bundan dolayı kullanımı oldukça yaygın olan geleneksel 12 v power supply çeşitleri işinizi görecektir. Model üzerinde 30 adet LED eleman bulunur. Çubuk ledi çok şiddetli ışık istenmeyen aydınlatma işlerinizde tercih edebilirsiniz.

12v Çubuk LED: FLS-12-30-D-12V (Farklı Renk Seçenekleri ile)

Ürünü gergi tavan (barisol), kartonpiyer ışık, gizli ışık veya mobilya arkası uygulamalarında kullanabilirsiniz. Bir işletmeniz var ise bu alüminyum led ışık, vitrindeki ürünler için çözüm olur. Reklamcı iseniz reklam levhası aydınlatma çalışmalarınızda gece görünürlüğü artırır. Çubuk led ile özel ambiyans oluşturduğunuz iş yerlerinizde dikkat çekmek istediğiniz her şey daha vurgulu olur.

Ürün Kodu Çalışma Gerilimi Seçenekleri LED Miktarı Kesilme Aralığı Ölçü
FLS-12-30-D-12v 12 VDC Sabit Gerilim 30 10 cm 12×1000 mm

LED ürünün doğal olarak voltaj koruma özelliği vardır. Bu da ışık kaynağını dalgalı gerilime karşı daha dayanıklı hale getirir. Bundan dolayı voltaj korumalı ekonomik çubuk led modelini gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Detaylı cevaplara ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçip bilgi alabilir, ayrıca 12v çubuk led fiyat veya diğer 12 VDC modeller hakkında birlikte planlama yapabiliriz.

Güç Kaynağı

Kesilme Aralığı

LED Miktarı

Öne Çıkan Özellik

,

Taban PCB Ölçüleri

Model

FLS

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.